Hakkımızda

Her şeyden önce;

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."

Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu.  Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. KUAFÖRHANE ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz."

Kozmetik,Estetik ve Güzellik ile ilgili sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları siz degerli müşterilerimiz için kullanılabilir şekilde uyarlamaya çalışıyoruz. 
  

“KUAFÖRHANE , sadece kuaför salonları,estetik-güzellik salonları ve bu alanlarda faaliyet gösteren tüm işletmeler adına tasarlanmış online bir platformdur.”

Sadece,güzellikte uzmanlaşmış,en iyi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerini birleştirerek aynı platformda toplayan özgün online bir alışveriş sitesidir.Sizlere Türkiye’nin en geniş kozmetik marka ve ürün seçeneğini sunmaya hazırız.Hızlı ve güvenilir teslimat yapan en büyük kozmetik online bir platformudur.

“KUAFÖRHANE ile ihtiyacınız olan ürünü,en uygun fiyata alın.”

Bizi tercih etmeniz için çok nedenimiz var.Ürün çeşitliliği,müşteri hizmetleri,uygun fiyat ve hızlı kargo sistemimizle sizlere profesyonel hizmet sağlıyoruz.

Elbette KUAFÖRHANE’yi farklı kılan tüm özellikler bunlar değil.  Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu yeniliğe açıksanız çok daha iyi anlayabilirsiniz.
 
BE OPEN TO INNOVATION

ŞİRKET BİLGİLERİ / COMPANY INFORMATION
METAX GRUP YÖNETİM DANIŞMANLIK ve DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

PİRİ REİS MH.NECİP FAZIL KISAKÜREK CD. 2307 SK.NO:2 
B BLOK DAİRE 98 35515 ESENYURT-İSTANBUL
ESENYURT V.D. 6191095853
KEP ADRESİ [email protected]
MERSİS NO:0619109585300001
SORUMLU KİŞİ / PERSON IN CHARGE
METİN AKSOY

 
Yükleniyor...